Hakkımızda

Panda Yurtdışı Yaz Okulları 

Yurtdışı Yaz Okulları konusunda geniş servis veren Panda Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yurtdışı dil eğitimi konusunda kendisini geliştirmek isteyen, ya da mesleğinde profesyonelleşmek isteyen tüm yaş gruplarına da A&F Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firması ile hizmet vermektedir. 1998 yılında kurulmuştur.

Yurtdışı Eğitim sektörünün önde gelen firmalarından biri olan A&F Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nın yurtdışı ağı; İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, İtalya, İspanya, Almanya, Fransa, İrlanda, İskoçya, Yeni Zelanda ve Malta gibi 15 ülkeye yayılmış ve bu ülkelerin çeşitli bölgelerindeki okulların resmi temsilciliği ile güçlenmiştir.
Akademik danışmanlık hizmeti veren A&F Yurtdışı Eğitim; yurtdışı dil okulu, sertifika ve diploma programları, sınav hazırlık kursları, iş İngilizce’si programı, mesleki programlar, öğretmenlere özel kurslar, yurtdışı yaz okulları, staj programları ve demi-pair programlarına katılmayı düşünen herkese geniş servis hizmeti vermektedir.
A&F Yurtdışı Eğitim, yurtdışında eğitim kalitesi kanıtlanmış pek çok eğitim kuruluşunun resmi temsilciliğini yapmaktadır. İngiltere’de bulunan okullar British Council, Amerika okulları ACCET, Kanada okulları Languages Canada, Avustralya okulları NEAS, Malta okulları FELTOM onaylarına sahiptir. A&F Yurtdışı Eğitim temsilciliğini yaptığı tüm okulların web sayfalarında yayınlanan orijinal fiyatları üzerinden işlem yapmaktadır. Ayrıca danışmanlık ücreti talep etmez. Ayrıca sizin belirlemiş olduğunuz herhangi bir okul için de ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir.A&F Yurtdışı Eğitim olarak tüm gençlerin yurtdışı eğitim hayallerini gerçekleştirebilmeleri için bu fırsatlardan ve tecrübelerimizden yararlanarak kendilerini geliştirmelerini hedefledik.