Yurtdışı Yaz Okulları

İngiltere Yaz Okulları

İngiltere Yaz Okulları
İngiltere’nin Türkiye’den gidecek öğrenciler için en büyük avantajlarından biri yakınlığıdır. Türkiye’den yalnızca 4 saatlik uçuşla İngiltere’ye gitmek mümkün. Ayrıca THY, British Airways, Pegasus gibi havayolu şirketleriyle direkt uçulabileceği gibi…

Devamını Oku

Almanya Yaz Okulları

Almanya yaz okullarında eğitim ve diğer tüm aktiviteler üniversite kampüsü içerisinde, gözetmenler eşliğinde, güvenilir bir ortamda gerçekleşir. Yaz okulu programlarında her bir sınıf, öğrencilerin yaş ve dil seviyelerine göre hazırlanır.

Devamını Oku

Kanada Yaz Okulları

Kanada Yaz Okulları

Kanada yaz okulları, dünyaca tanınan üniversitelerin kampüslerinde yer almaktadır. Yaz okulu programlarında her bir sınıf, öğrencilerin yaş ve dil seviyelerine göre hazırlanır. Yaz okulu programları genellikle 20 ders ingilizce…

Devamını Oku

Malta Yaz Okulları

Malta birçok güzelliği ve avantajları ile dil eğitimi konusunda en çok öğrenci alan ülkelerden birisidir. Avantajların başında diğer ülkelere kıyasla vize işlemlerinin daha rahat bir şekilde yapılması gösterilebilir.

Devamını Oku

Amerika Yaz Okulları

Amerika yaz okullarında eğitim ve diğer tüm aktiviteler üniversite kampüsü içerisinde, gözetmenler eşliğinde, güvenilir bir ortamda gerçekleşir. Yaz okulu programlarında her bir sınıf, öğrencilerin yaş ve dil seviyelerine göre hazırlanır.

Devamını Oku

Fransa Yaz Okulları

Fransa yaz okullarında eğitim ve diğer tüm aktiviteler üniversite kampüsü içerisinde, gözetmenler eşliğinde, güvenilir bir ortamda gerçekleşir. Yaz okulu programlarında her bir sınıf, öğrencilerin yaş ve dil seviyelerine göre hazırlanır.

Devamını Oku